Кәзірдің өзінде 8 -ші сабақтан бастап, ағылшын тілінде еркін сенімді сөйлей аласыз!

Мен сіздің деңгейіңізді білу және жеке оқу бағдарламасын таңдау үшін тегін кеңес ұсынамын.

Қош келдіңіз!

Мұнда сіз ағылшын тілінде еркін және сенімді сөйлеудің кілтін таба аласыз. Ағылшын тілінің сөйлесу курсы сіздің ағылшын тіліндегі қарым-қатынас дағдыларыңызды дамытуға, сөздік қорыңызды кеңейтуге және тілдік кедергілерді жеңуге көмектеседі.

Курстың артықшылықтары:
Біздің ағылшын тілі курсымыз сіз үшін жекелендіріп жасалған!

• Жекелендірілген тәсіл
    Біздің оқытушылар сіздің қажеттіліктеріңіз бен тілді меңгеру деңгейіңізді ескере отырып, сіздің ауызша ағылшын тілін дамытуға көмектеседі.
  • Тәжірибелі ұстаздар
    Әрбір ұстаздың жоғары білімі бар, ағылшын тілін ауызекі оқытуда тежірибесі мол.
  • Сөйлеу тәжірибесіне практикалық назар аудару
    Мамандығыңызға қатысты тақырыптарды талқылау арқылы алған біліміңізді іс жүзінде қолдану мүмкіндігін алыңыз.
  • Икемді сабақ кестесі
    Сабақтар сіздің жұмыс кестеңізге кедергі келтірмеу үшін сізге ыңғайлы уақытта қолжетімді.
  • Кәсіби өсуге қолдау көрсету
    Біздің ұстаздар сізге ағылшын тілінде табысқа жету үшін қажетті дағдыларды дамытуға көмектеседі.
Сізге қандай пайда бар
  • Кез келген жағдайда ағылшын тілінде еркін сейлеу.
  • Сөздік қордың айтарлықтай кеңеюі.
  • Тілдік кедергіні жеңуге дағдыландыру.
  • Халықаралық серіктестермен және әріптестермен байланысу мүмкіндігі.
Оқушылардың пікірлері
  • Бағдәулет
    7 сынып оқушысы
    Алдымен базалық тілдік білім курсын, содан кейін осы әңгімелесу клубын оқыдым. Ақырында ағылшынша ойлай бастадым. Біз күрделі және қызықты тақырыптарды талқылаймыз. Сабақтар әрқашан жарқын.
  • Илона
    8 сынып оқушысы
    Рақмет сізге! Қазір менде ағылшын тілін үйренуге мотивация бар. Өйткені мен қазір сөйлесе аламын. Процесс барысында грамматиканың барлығын дерлік меңгерді. Қазір мен мектепте ағылшын пәнін жақсы көремін.
  • Султан
    7 сынып оқушысы
    Шетелге саяхаттағанда және шетелдіктермен кездескенде ағылшын тілін қолдана аламын! Барлығы i-school курстарының арқасында!
  • Байрам
    Түркиядағы гид
    Мен көптеген пайдалы нәрселерді үйрендім. Сабақта ағылшын тілін түсінуді және сөйлеуді үйрендім. сабақтар өте қызықты өтеді. мен әрі қарай тырысатын боламын!
Ұстаздарымыз туралы
  • Әрбір мұғалімнің ағылшын тілін ауызша оқытуда үлкен тәжірибесі бар.
  • Мұғалімдердің жоғары білімі бар және ағылшын тілін ана тілінде сөйлейтіндер деңгейінде сөйлейді.
  • Интерактивті әдістер мен практикалық қарым-қатынасқа негізделген оқыту тәсілі.
  • Біздің мұғалімдер студенттерге тілдік мақсаттарына жетуге көмектесу үшін қолдау көрсететін және ынталандыратын сынып ортасын жасайды.
Сабаққа жазылыңыз
Ақпаратты толтырыңыз, мен сабақты жоспарлау үшін сізге хабарласамын.
Түймені басу арқылы сіз деректерді өңдеу саясатымен келісесіз.
Менімен WhatsApp арқылы хабарласыңыз
Ахметова Жанар Нигметқызы,